top of page

בואו תכירו אותנו

עיצוב בית והום סטיילינג

 מטר תכנון, עיצוב ויעוץ אדריכלי

אומרים שמשפחה לא בוחרים.

אומרים שלפעמים המקצוע שלך בוחר אותך.

כך גם אנחנו מרגישות. במקרה שלנו המשפחה והמקצוע הולכים יחד - כבר שלושה דורות.

המשפחה שלנו כולה מורכבת מאנשים שעוסקים בתחום הבניה והעיצוב. אדריכלות ואומנות הן מסורת אצלנו. נולדנו לתוך העולם הזה, גדלנו בו, צברנו בו ניסיון רב מזוויות שונות וטביעות עין ייחודיות. כל אחת מאיתנו, בדרכה, התאהבה בו בדרך אחרת.
 

מירי והילה

מירי ארנון

הנדסאית אדריכלות

"אני אוהבת את האתגר שבמציאת פתרונות תכנון טובים בכל חלל"

כבר קרוב ל-20 שנים אני מעצבת פנים והנדסאית אדריכלות בתחום התכנון והעיצוב האדריכלי. אני מתמחה בעבודה מול קבלנים, שינויי דיירים ותכנון יצירתי לחללים מאתגרים. אבא שלי היה קבלן בניין ודרכו נחשפתי לראשונה לענף הבנייה, התכנון והעיצוב. אני מאמינה שלכל בעיה יש תמיד פתרון. עם ניסיון רב וארגז כלים מקצועי שרכשתי במשך השנים אוכל להציע לכם שירות מקצועי וקשוב. העיקרון המנחה שלי הוא ליצור בית המשרת אתכם ולא להיפך.

בפרויקטים שלנו תוכלו לראות איך הצלחנו לשלב את השאיפות והסגנונות השונים של האנשים החיים יחדיו באותו בית כדי לקבל מראה מעוצב ושלם. במהלך עבודתי, אני דואגת לתקשורת רציפה ושיתוף פעולה הדוק אתכם ושומרת על האיזון בין הצרכים של כל בני הבית. אני מקדישה זמן רב להבנת החזון שלכם, תוך הקפדה על תכנון אישי, פיתוח פתרונות עיצוביים וייחודים המותאמים לכם ופיקוח צמוד כדי להימנע מטעויות. 

 

יחד נצא לדרך ואתם תהנו משקט נפשי ומבית שמציע הרבה יותר.

מירי ארנון

רוצים לתכנן ולהגשים את הבית המושלם שלכם?

צרו איתנו קשר עוד היום

הילה וייס ארנון.

הילה וייס ארנון

מעצבת פנים בוגרת תואר ראשון מהמכללה למנהל

בכל פרויקט אני נהנית לפגוש באנשים אחרים, שונים ומעניינים. כבר בגיל צעיר בחרתי לעסוק בתחום ולהתמקצע בו מתוך האהבה לאנשים והרצון לעזור להם לשפר את אורח חייהם. 
אני מאמינה שעיצוב נכון מתחיל מתכנון נכון ומהבנה מעמיקה של הצרכים וסגנון החיים.

עיצוב נכון הוא לא רק בחירת חומרי גלם - הוא תכנון החלל עם חשיבה פרקטית, כך שיתאים לצרכים שלכם, יקל על החיים וישפר את מצב הרוח שלכם בבית.

הפרויקטים שלנו שונים זה מזה והמראה העיצובי מותאם באופן אישי לאנשים שעבורם הוא נוצר. בעבודות שלנו תוכלו לראות את התוצר הסופי, אבל אי אפשר להראות את כל המחשבה, הידע והניסיון שהושקעו כדי שהפונקציונליות של המרחב תשתלב עם סגנון החיים האישי והייחודי של כל בית.

 

איך זה לעבוד יחד

שילוב הכוחות הייחודי בינינו, הן כבנות משפחה והן כשותפות מקצועיות, יוצר סינרגיה מיוחדת שמשפיעה לטובה על עבודתנו. הדינמיקה המשפחתית הייחודית בינינו מאפשרת לנו להבין את הצרכים שלכם בצורה עמוקה יותר, תוך הקשבה לכל אחד מבני המשפחה. יחד, אנו יוצרות עבורכם בית חלומות שמתאים לכל אחד - בית שמשקף את האישיות שלכם ואת החיבור המיוחד ביניכם.

מה זה עיצוב הבית עבורנו?

בעינינו, עיצוב הבית מתייחס לכל מרחב ההתנהלות שלנו. גם מבחינת התכנון וגם מבחינת עיצוב הפנים וחומרי הגמר שנבחר לכל חדר. השילוב בין כל האלמנטים במטרה לייצר סביבה נכונה ונעימה. החלק החשוב ביותר הם המשתמשים. עיצוב פנים זה האופן בו אנחנו חווים חלל מסוים. איך תכנון החדר משפיע על התנועה שלנו, על ההרגשה שלנו. זה אוסף של דברים שעושים את ההבדל בין דירה לבית.  

כיור רחצה.jpg
bottom of page